Soukromá půjčka 70 000 Kč na směnku bez poplatků

Soukromá půjčka na směnku nabízí možnost snadno získat až 70 000 Kč bez placení poplatků předem. Peníze zde může dostat každý, kdo je potřebuje. Půjčka je na splátky i bez ručitele a bez zástavy nemovitosti. Rychlé vyřízení i bez osobní schůzky.

Soukromá půjčka na směnku nabízí možnost snadno získat až 70 000 Kč bez placení poplatků předem. Peníze zde může dostat každý, kdo je potřebuje. Půjčka je na splátky i bez ručitele a bez zástavy nemovitosti. Rychlé vyřízení i bez osobní schůzky.

Půjčit si peníze může být někdy velmi těžké. Zvláště, pokud máte nízký příjem, nebo pokud jste úplně bez příjmu (nemůžete ho doložit). Nebo třeba ve chvíli, kdy máte nějaký negativní záznam v registru dluhů (někdy v minulosti jste měli problémy splácet své finanční závazky).

To vám pak v bance nepůjčí. A problém se získáním půjčky, budete mít i u většiny nebankovních společností.

Řešením takové složité situace, ale může nabídnout soukromá půjčka. Lidé, kteří půjčují soukromě peníze, mají často odlišné požadavky, na základě kterých vám půjčují peníze. Půjčku je tak možné získat i bez doložení příjmu, nebo se záznamem v registru.

Soukromé půjčky na směnku bez poplatků předem

Jednou z těchto možností, jak sehnat peníze i bez doložení příjmu a bez registru, je i soukromá půjčka na směnku. Můžete zde dostat až 70 000 Kč, bez zbytečných otázek a zdlouhavého ověřování. Je to velmi rychlé.

Půjčky na směnku ale nemají nejlepší pověst. Řada lidí si je může spojovat s představou nějakého finančního podvodu. Při tom je ale půjčka na směnku poměrně standardní finanční nástroj. Peníze si na směnku půjčují i firmy, podnikatelé. Je to poměrně rozšířená půjčka i mezi soukromými osobami.

Tato půjčka na směnku, je určitě férová nabídka. Není zde požadováno placení poplatků předem. Za ověření a schválení žádosti nic předem neplatíte. Budete splácet až pravidelné měsíční splátky (nebo jednorázově) + příslušné úroky.

Soukromá půjčka na směnku do 70 000 Kč

U této soukromé půjčky můžete za poměrně výhodných podmínek dostat až 70 tisíc korun:

 • Půjčky na směnku od 5000 Kč do 70 000 Kč
 • Bez placení poplatků předem
 • Možnost jednorázové splátky za 30 – 90 dní
 • Možnost pravidelných měsíčních splátek po dobu 12 měsíců
 • Vyřízení i přes internet (bez osobní schůzky)
 • Rychlé vyplacení finančních prostředků – peníze máte ještě dnes
 • Bez ručitele a bez zástavy nemovitosti

Pro koho je určena soukromá půjčka na směnku?

Tato finanční nabídka, může být užitečná pro řadu zájemců o peníze. Podmínky, pro schválení tohoto úvěru, jsou poměrně příznivé:

 • Minimální věk 18 roků
 • Doložení dvou platných dokladů totožnosti (například občanka, řidičák, pas, rodný list apod.)
 • Doložení dokladu o místě bydliště (zaplacené SIPO, složenka za vodu, elektřinu, plyn, nájem apod.)
 • Být bez exekuce a bez insolvence

Jiné zvláštní podmínky zde nejsou. O peníze může požádat každý, kdo je potřebuje. O peníze si může požádat jak zaměstnanec, tak i podnikatel (živnostník, OSVČ). Šanci dostat peníze má i žena na mateřské nebo rodičovské, důchodce nebo i nezaměstnaný či student.

Stačí jen vyplnit jednoduchou online žádost o peníze, a ihned se dozvíte, zda máte šanci na schválení soukromé půjčky do 70 tisíc korun i vy. Okamžitě, do 15 minut budete znát výsledek. A peníze můžete dostat ještě dnes, často už do hodiny.

Mohlo by vás také zajímat...