Půjčka od soukromníka pro nezaměstnané

Tato půjčka od soukromníka je i pro nezaměstnané.

Tato půjčka od soukromníka je i pro nezaměstnané.

Nikde vám nechtějí schválit žádost o půjčku? Všechny finanční společnosti, na které jste se zatím obrátili, vás odmítli? A vy přesto potřebujete rychle půjčit peníze? Pak se podívejte na tuto nabídku, Třeba právě vám by se mohla hodit tato půjčka od soukromníka. Je to nabídka peněz pro všechny zájemce. Tedy jak pro zaměstnance, tak i třeba pro důchodce, pro podnikatele nebo pro studenty. Je zde i půjčka pro nezaměstnané

Půjčka od soukromníka

Půjčka peněz od soukromníka, se od té v bance nebo od nebankovní společnosti, v zásadě nijak neliší. Snad jediným rozdílem, který má tato soukromá půjčka od té „klasické“ je ten, že je zde podpisována směnka, nebo dlužní úpis. Nepodepisujete tedy klasickou smlouvu ale pouze směnku nebo dlužní úpis.

To, kolik si zde můžete půjčit, závisí jen na vás. Na tom, kolik peněz potřebujete, na jak dlouho a za jakým účelem. Také záleží na tom, jestli můžete doložit nějaký příjem nebo jestli jste úplně bez příjmů. Výše půjčky bude jiná pro někoho, kdo může doložit třeba důchod nebo nějaké sociální dávky jako je třeba rodičovská nebo mateřská. I takový příjem se dá „započítat“.

Půjčka pro nezaměstnané

Tato půjčka od soukromníka je i pro nezaměstnané. Sice nemůžete počítat s tím, že byste bez zaměstnání a bez příjmu mohli získat úvěr na nějakou „horentní“ sumu. To asi chápete. I tak vám ale může být poskytnuto alespoň „pár“ tisíc korun.

Pokud máte možnost poskytnout za půjčené peníze nějakou záruku nebo ručení, tak i když jste bez příjmu a bez zaměstnání, může vám být poskytnuta vyšší suma. Vhodnou zárukou může být třeba nějaká cennost (šperky, cenné papíry) nebo třeba nemovitost, auto či jiný majetek. Pokud ale nic takového nemáte, nic se nedá dělat. V tom případě se budete muset spokojit s nižší výší půjčky

Soukromá půjčka i pro nezaměstnané

  • Individuální výše úvěru – dle bonity žadatele
  • Individuální doba splatnosti – záleží na domluvě, je možné jen několik dní nebo týdnů, nebo i několik měsíců
  • Půjčka i pro nezaměstnané
  • Pokud můžete doložit nějaký příjem (mateřská, rodičovská, důchod, výplata apod.) získáte vyšší úvěr
  • Půjčka na směnku nebo na dlužní úpis
  • Ručení nebo zástava není podmínkou
  • Půjčka i na exekuce nebo jiné dluhy

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčka v hotovosti – peníze na ruku. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčka pro podnikatele bez úroků. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...