Nebankovní online půjčka do 150 000 Kč bez úroků a bez poplatků

Rádi bychom vám přestavili nebankovní půjčku do 150 000 Kč, kterou opravdu můžete mít i bez úroků a bez poplatků.

Rádi bychom vám přestavili nebankovní půjčku do 150 000 Kč, kterou opravdu můžete mít i bez úroků a bez poplatků.

Zajímalo by vás, jaká je ta nejlepší půjčka? No přece taková, která vás nic nestojí. Tedy půjčka bez úroků a bez poplatků. Možná si říkáte, že takové půjčky snad ani neexistují. A když už, tak je v tom vždy něco schováno, nějaká záludnost, nebo nějaké skryté nevýhodné podmínky. Máte pravdu v tom, že tomu tak často bývá. Jsou ale i výjimky.

Nebankovní půjčka do 150000 Kč s úrokem 0%

Rádi bychom vám přestavili nebankovní půjčku do 150 000 Kč, kterou opravdu můžete mít i bez úroků a bez poplatků. Je to ale časově omezená nabídka, jen na následující dva měsíce. Pokud si v této době sjednáte online úvěr na částku od 5000 Kč do 150 000 Kč, pak jej skutečně můžete mít s úrokem 0%.

U tohoto nebankovního úvěru se běžně sjednává doba splatnosti na 12 až 42 měsíců, a vy pak hradíte pravidelné měsíční splátky navýšené o příslušné poplatky a úroky. Nyní ale platí časově omezená akční nabídka, že pokud svou půjčku uhradíte předčasně, nejpozději do 3 měsíců (tedy celá půjčená suma peněz bude doplacena již první, druhou nebo třetí splátkou), pak vám budou vráceny všechny již zaplacené úroky a nebudou vám účtovány žádné jiné poplatky nebo sankce. Budete tak opravdu mít půjčku za 0%, bez úroků a bez poplatků.

Kdo si může půjčit peníze?

Aby vám vaše žádost byla schválena, musíte splnit několik základních požadavků:

  • Musí vám být nejméně 21 roků a maximálně 75 roků
  • Je potřeba doložit minimální příjem 10 000 Kč měsíčně (tedy být zaměstnanec, živnostník, OSVČ, starobní nebo invalidní důchodce)
  • Měli byste být občanem ČR a mít zde trvalé bydliště

A co naopak brání schválení půjčky

  • Nesmíte být v exekuci nebo insolvenci
  • Nesmíte mít trvalé bydliště evidované na městském úřadu

Půjčka v hotovosti na ruku do 150 000 Kč

U nebankovní půjčky pak můžete dostat peníze i v hotovosti. Je zde totiž možnost navštívit pobočku firmy (najdete ji v Praze na Olšanském náměstí). Tam pak můžete přímo na místě ihned podepsat smlouvu a peníze vám budou do 20 minut vyplaceny v hotovosti.

Nebo se můžete rozhodnout pro sjednání půjčky online, přes internet. Pak není potřeba někam chodit nebo jezdit a vše potřebné vyřídíte z domova. Peníze vám jsou převedeny na účet v bance do 24 hodin.

Nebankovní úvěr v hotovosti bez ručitele a bez zástavy

Tato nabídka úvěru v hotovosti nebo na účet v bance nevyžaduje, abyste měli ručitele, nebo abyste dávali něco do zástavy. U částky od 5000 Kč do 150000 Kč tedy stačí pouze doložit pravidelný minimální příjem 10000 Kč. Žádná další záruka v podobě ručitele nebo ručení nemovitostí není vyžadována. Stejně tak se neplatí ani žádné poplatky předem.

Nezávazná online žádost – zjistěte, kolik si můžete půjčit, a za jakých podmínek:

Pokud byste se chtěli dozvědět, zda i vy máte šanci na schválení půjčky, pak vyplňte tuto nezávaznou online žádost. Její vyplnění a odeslání ke zpracování vás k ničemu nezavazuje. Po vyhodnocení zadaných údajů budete osloveni s konkrétní nabídkou – kolik, a na jak dlouho byste mohli dostat, jaké budete platit měsíční splátky, kolik zaplatíte celkem. Pak se můžete v klidu rozhodnout a pokračovat uzavřením smlouvy.SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Výhodné půjčky. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Pujcka na ruku ihned. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...