Půjčka ihned na účet o víkendu – peníze kdykoliv, i v noci

Některé banky umožňují, je převod peněz z účtu na účet v rámci banky. Tak je možné provést převod kdykoliv – o víkendu nebo i v noci.

Některé banky umožňují, je převod peněz z účtu na účet v rámci banky. Tak je možné provést převod kdykoliv – o víkendu nebo i v noci.

Potřebujete rychle sehnat peníze a nevíte kam se obrátit? Je víkend, banky mají zavřeno a všechny půjčky, které jste našli na internetu, nabízí peníze jen ve všední dny? Co se dá dělat, když potřebujete sehnat peníze o víkendu, nebo i v noci?

Půjčka ihned na účet i o víkendu od banky

Půjčka peněz o víkendu v bance je nemožná (pokud tedy máme na mysli české banky). Ty mají v sobotu a v neděli zavřeno, a ani přes internetové rozhraní není možné získat půjčku. Sice si můžete vyplnit žádost, ale ta bude vyřízena nejdříve v následující pracovní den. V bance si tedy o víkendu peníze opravdu nepůjčíte.

Nebankovní půjčky i o víkendu – peníze na účet okamžitě

Trochu lepší situace je u nebankovních půjček. Ty jsou zpravidla flexibilnější než půjčky od banky. O půjčku si je možné přes internet požádat kdykoliv, ale jejích vyřizování zpravidla probíhá také jen v pracovní dny.

Je několik výjimek, kdy nebankovní společnost pracuje i o víkendu. Jak je to potom ale s vyplacením půjčky, když mají banky zavřeno?

Poslat peníze z jedné banky do jiné o víkendu většinou nejde. To, co ale některé banky umožňují, je převod z účtu na účet v rámci banky. Tam je možné provést převod finančních prostředků v podstatně kdykoliv – o víkendu, když je státní svátek nebo i v noci.

Pokud tedy hledáte půjčku, kde byste mohli dostat peníze i o víkendu, je potřeba najít nějakou finanční společnost, která jednak schvaluje žádosti i o víkendu, a současně má účet ve stejné bance jako vy.

Některé nebankovní společnosti takto mají i několik účtů. Zpravidla ve všech velkých českých bankách (jako je mBank, Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, FIO banka, Air banka apod.). V takovém případě pak opravdu můžete peníze dostat často už do 5 – 10 minut od schválení vašeho požadavku.

Půjčka i o víkendu – peníze ihned na ruku v hotovosti

Alternativou k vyplacení půjčky na účet i o víkendu nebo v noci jsou pak půjčky v hotovosti. Zde jsou v zásadě dvě možnosti.

Snad v každém větším městě, je možné najít zastavárnu, která má často i non-stop provoz. V takovém případě je možné získat peníze v hotovosti kdykoliv. Ale jen za předpokladu, že dáte něco do zástavy – zpravidla něco cennějšího, jako je elektronika, šperky apod.

Nebo můžete najít i nebankovní společnosti, které poskytují běžné půjčky přes internet, a současně nabízí i možnost vyplacení v hotovosti na ruku. Pak jste omezeni jen tím, že je potřeba navštívit příslušnou pobočku, která může být i docela daleko od vás.

Peníze v hotovosti i o víkendu nebo v noci

Pak jsou ale i takové úvěrové společnosti, které spolupracují třeba s čerpacími stanicemi (ty mají často non-stop provoz). V takovém případě si o půjčku požádáte přes internet a během žádosti si vyberte nejbližší čerpací stanici (nebo jiné partnerské místo). A po schválení úvěru si pak zajdete nebo zajedete pro peníze. Na místě podepíšete smlouvu a peníze jsou vám vyplaceny v hotovosti.


SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – SMS půjčka do 5000. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčka do 10 minut. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...