Peníze ihned i o víkendu

Naše nebankovní rychlá půjčka totiž umožnuje dostat peníze v hotovosti, i v sobotu nebo v neděli.

Naše nebankovní rychlá půjčka totiž umožňuje dostat peníze v hotovosti, i v sobotu nebo v neděli.

Co dělat, když potřebujete sehnat peníze ihned? A třeba i o víkendu? Možností, jak si půjčit peníze ihned, i víkendu, opravdu mnoho není. Banky mají zavřeno, a jiné nebankovní finanční společnosti také zpravidla nepracují. Kde tedy vzít peníze ihned, když je náhodou potřebujete, třeba i v sobotu nebo v neděli?

Půjčíme vám peníze i o víkendu

Právě zde ale máte možnost vyřešit svá finanční trápení ihned, i o víkendu. Naše nebankovní rychlá půjčka totiž umožňuje dostat peníze v hotovosti, i v sobotu nebo v neděli. Díky tomu tak máte neustále k dispozici možnost, dostat finanční půjčku na úhradu svých nutných výdajů.

Neptáme se vás, na co peníze potřebujete. To je jen a jen vaše záležitost. Pro nás je důležité jen to, zda splníte námi požadované podmínky. Pokud ano, pak není žádný problém, abyste peníze od nás dostali třeba i o víkendu.

K získání finanční „injekce“ od nás postačí vyplnit základní online žádost přes internet. Tu najdete třeba zde. Nebojte, není to nic složitého. Sami si zvolíte požadovanou sumu peněz a dobu splatnosti. Také potřebujete znát vaše základní osobní údaje, číslo vašeho občanského průkazu nebo to, kde bydlíte. Nic dalšího není potřeba. Žádné jiné dokumenty nebo doklady nepotřebujete. Jde to i bez potvrzení o příjmu.

Půjčka v hotovosti o víkendu

O půjčku si můžete přes internet požádat kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. My pak provádíme schvalování půjček ve všední dny od 8 hodin ráno do osmi hodin večer. A o víkendu od devíti hodin ráno do pěti hodin odpoledne.

Ve všední dny si můžete vybrat, jestli si necháte peníze poslat na účet v bance, nebo jestli si je zajdete vyzvednout v hotovosti. O víkendu vám pak musí, stačí vyplacení půjčky v hotovosti, nebo budete muset počkat na bankovní převod až do pondělí až otevřou banky.

Nabízíme první půjčku zadarmo

Navíc nyní máme pro nové klienty speciální akční nabídku. Za první půjčku na částku 8 tisíc korun, nám nebudete nic platit. Ano, opravdu je první půjčka zcela zadarmo. Neplatíte žádné úroky, žádné poplatky. Vracíte přesně jen tu částku, jakou od nás dostanete.

Potřebujete ihned peníze? Tak na co čekáte:


SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Nebankovní půjčka 100 000 Kč od Home Credit. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčka 15000 Kč ihned. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...