Půjčka na zaplacení dluhu nebo exekuce

Prostřednictvím této půjčky, tak můžete být vyplacena třeba i exekuce

Prostřednictvím této půjčky, tak můžete být vyplacena třeba i exekuce

Máte nějaké velké dluhy nebo vám snad dokonce hrozí exekuce? Pak bychom rádi představili snadnou možnost, jak takovou nepříjemnou situaci vyřešit. Je jen málo možností, jak v takovém případě získat peníze, zvláště pokud se jedná o nějakou vyšší částku

Půjčka formou americké hypotéky

Jistě asi sami chápete, že v případě velkých dluhů nebo exekuce, vám jen tak peníze nikdo nepůjčí. Pokud ale máte k dispozici nějakou nemovitost (dům, byt či něco jiného), pak můžete využít možnost získat peníze formou americké hypotéky.

A nemusíte se bát, toto není žádný podvod, který by Vás připravil „o střechu nad hlavou“. Je to standardní finanční nabídka. Nadchází k žádnému přepisu nemovitosti.

Na základě odhadní ceny nemovitosti pak můžete získat částku od 50 tisíc korun až do 2 miliónů korun. Záleží tedy na tom, jakou má odhadní cenu vaše nemovitost a také na tom, kolik peněz potřebujete půjčit.

Půjčka i na vyplacení exekuce

Prostřednictvím této půjčky, tak můžete být vyplacena třeba i exekuce, nebo pokud byste třeba měli několik různých dluhů, tak je můžete všechny zaplatit ze získaných peněz a pak už jen splácet jednu pravidelnou měsíční splátku.

Tato nebankovní americká hypotéka může být poskytnuta až na dobu 180 měsíců (tedy až na 15 roků).

Pokud byste si tímto způsobem půjčili například 150 tisíc korun, na 2 roky (tedy 24 měsíců), pak pravidelně každý měsíc budete splácet částku 6915 Kč, celkem tedy za dva roky zaplatíte 171 560 Kč. Tedy za dva roky na úrocích zaplatíte „pouze“ 21 560 Kč. A to jsou srovnatelné podmínky, jako u běžné banky.

Pokud by Vás zajímalo více informací, pokud potřebujete pomoc s vyřešením nějaké exekuce či dluhů, pak se podívejte ZDE a dozvíte se více informací.


Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Opravdu půjčím peníze ihned. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Půjčky bez registru a bez dokazování příjmů. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...