Půjčka 20000 na OP – bez potvrzení o příjmu

Pokud vám schází finance před výplatou, pak je zde půjčka do 20 000 Kč. Peníze můžete mít ještě dnes, do 15 minut na účtu v bance. Obejdete se i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Půjčka je jen na OP.

Pokud vám schází finance před výplatou, pak je zde půjčka do 20 000 Kč. Peníze můžete mít ještě dnes, do 15 minut na účtu v bance. Obejdete se i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Půjčka je jen na OP.

Půjčit si peníze, když vám schází finance před výplatou, nebo i z jiného důvodu, může být někdy složité. Tato půjčka vám ale nabízí jednoduché řešení. Stačí vám jen minimum dokladů. Obejdete se bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Do 15 minut můžete mít peníze na účtu v bance. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost.

Půjčka 20000 každému ihned

Na internetu se dají najít různé nebankovní půjčky. Jsou jich desítky. Ale často jsou si velmi podobné. Někdy mají podobné podmínky, jako půjčování peněz od banky. Musíte doložit potvrzení o příjmu ze zaměstnání, nebo mnoho dalších dokladů.

Jinde vám půjčí i bez těchto potvrzení a dokladů, jen na OP. Ale zase dostanete jen pár tisíc korun. Velmi často jsou to půjčky jen do 5000 Kč. A to může být pro mnoho lidí málo. Tady je to ale jiné. Stačí vám jen minim dokladů a můžete dostat ihned do 20 000 Kč.

Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv

Mezi hlavní přednosti této nabídky patří hlavně:

 • Půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč
 • Jednorázová splátka za 1 – 35 dní
 • První půjčka je zdarma, bez úroků a bez poplatků
 • Vyřízení bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání
 • Možnost prodloužení doby splatnosti
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Vyřízení přes internet do 15 minut

První půjčka je zadarmo – bez úroků a bez poplatků

O půjčku do 20 000 Kč si může požádat každý, kdo potřebuje peníze. Nyní navíc máte možnost mít to zadarmo. Pokud si nyní požádáte o poskytnutí úvěru, nebude vás to stát ani 1 Kč navíc. Pokud totiž půjčené peníze vrátíte do 35 dní, pak nic navíc neplatíte.

Je to půjčka bez úroků a bez poplatků. Pokud si ještě dnes půjčíte 20 tisíc korun, pak za 5 týdnů (za 35 dní) musíte vrátit také jenom 20 000 Kč. Žádné lichvářské úroky, které by hrozily, že vás přivedou ještě do větší finanční tísně. První půjčka je zde zadarmo.

Půjčka do 20 000 Kč bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání

O peníze si zde můžete požádat i vy. Podmínky jsou velmi jednoduché:

 • Minimální věk 18 roků
 • Doložení platného OP (občanský průkaz)
 • Doložení platné platební karty (VISA a MasterCard)
 • Vlastní bankovní účet
 • Mobilní telefon a email
 • Výpis z bankovního účtu

O půjčku je možné požádat i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Neznamená to ale, že by půjčka byla schválena někomu, kdo je zcela bez jakéhokoliv příjmu. To by ostatně odporovalo i požadavkům na zodpovědné půjčování peněz.

Základním předpokladem tedy je, že máte nějaký pravidelný příjem (stačí i jen nižší výše příjmu), ze kterého budete schopni svůj závazek uhradit. Ten se dokládá právě prostřednictvím výpisu z bankovního účtu.

Půjčka 20 000 Kč do 15 minut

Vyřízení tohoto nebankovního úvěru je velmi rychlé. Peníze můžete mít ještě dnes, do 15 minut na účtu v bance. Vyplníte jednoduchou online žádost a ihned se dozvíte výsledek. Zda vám úvěr může být schválen nebo ne.

Jakmile vyplníte všechny požadované údaje a doložíte potřebné dokumenty, peníze jsou ihned odeslány. Pokud máte účet u některé české banky, pak je tam máte obvykle už do 15 minut. Vyzkoušejte si to sami a uvidíte. Online žádost a další informace o této půjčce najdete ZDE.

Mohlo by vás také zajímat...