Nejlepší půjčka pro ženy na mateřské dovolené do 100.000 Kč

Tato nebankovní půjčka je mimo jiné určena i pro ženy na MD. Můžete zde dostat až 100.000 Kč, i když nemáte příjem ze zaměstnání.

Tato nebankovní půjčka je mimo jiné určena i pro ženy na MD. Můžete zde dostat až 100.000 Kč, i když nemáte příjem ze zaměstnání.

Pokud jste doma s dítětem na mateřské nebo rodičovské dovolené a sháníte nějaké peníze navíc, pak už jste možná zjistila, že to se získáním půjčky je v tomto případě poměrně složité. Banky i nebankovní společnosti nejraději půjčují zaměstnancům, u kterých mají největší jistotu bezproblémového splacení úvěru.

Pokud jste ale žena na mateřské nebo rodičovské, nebo třeba důchodce, či obecněji žadatel bez příjmu ze zaměstnání, je to se sháněním půjčky značně složitější. Přesto ale existují nabídky, kde vám půjčí peníze i na mateřskou nebo rodičovskou. Jednu z nich zde pro vás máme i my.

Půjčka 100.000 Kč pro ženy na mateřské dovolené

Tato nebankovní půjčka je mimo jiné určena i pro ženy na MD. Můžete zde dostat až 100.000 Kč, i když nemáte příjem ze zaměstnání. Sami si pak můžete zvolit, jak dlouho budete chtít peníze splácet. Platí se zde pravidelné měsíční plátky po dobu od 12 měsíců (jeden rok) do 16 měsíců. Tím, že si splácení úvěru rozložíte na více měsíců, byste měli být schopni splácet bez toho, že by to nějak výrazně zatěžovalo váš finanční rozpočet

Půjčka pro ženy na MD i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání

Mezi hlavní benefity této půjčky pro ženy na MD patří:

  • Nebankovní úvěr od 15.000 Kč do 100.000 Kč
  • Pravidelné měsíční splátky 12 nebo 16 měsíců
  • Peníze ihned na účet po vyřízení smlouvy
  • Sjednání půjčky online, přes internet
  • Bezúčelová půjčka – peníze na cokoliv
  • Půjčka i bez příjmu ze zaměstnání

Peníze i pro ženy na mateřské dovolené

Získání této půjčky pro ženy na MD je poměrně snadné. Nejprve vyplníte úvodní, nezávaznou online žádost. Tuto žádost najdete i zde na stránce (příslušný formulář je níže na stránce). Po vyplnění základních údajů je ihned provedeno vyhodnocení a vy se dozvíte, zda splňujete požadované podmínky. Pokud ano, tak se už jen dořeší smlouva a peníze jsou ihned odeslány na váš bankovní účet. Můžete je tak mít k dispozici ještě dnes.

Co je potřeba k vyřízení úvěru

Aby byla půjčka pro ženy na MD schválena, je zde několik základních podmínek. Mezi ně patří třeba minimální věk 18 roků, být občanem ČR. Dále musíte doložit dva doklady totožnosti – především platný občanský průkaz a k tomu ještě jeden doklad totožnosti. Nakonec ještě potřebujete vlastní bankovní účet u některé české banky a kontaktní mobilní telefon.

U půjčky pak dokládáte svůj příjem – u žen na mateřské dovolené je to doklad o přiznání mateřských dávek (peněžitá pomoc v mateřství nebo rodičovský příspěvek). U důchodců by to byl důchodový výměr. U zaměstnanců zase potvrzení o příjmu nebo výplatní pásky.

Online žádost o peníze:Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Půjčka v hotovosti – peníze na ruku. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Půjčka pro podnikatele bez úroků. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Mohlo by vás také zajímat...