Rychlá půjčka pro lidi bez zaměstnání

Můžete si tak požádat o úvěr až do výše 10 000 Kč. Je to půjčka bez prokazování příjmu, peníze dostanete i bez ručitele, a bez zástavy.

Můžete si tak požádat o úvěr až do výše 10 000 Kč. Je to půjčka bez prokazování příjmu, peníze dostanete i bez ručitele, a bez zástavy.

Dostali jste se snad do situace, kdy jste přišli o práci, a jste bez zaměstnání? Taková situace je jistě velmi složitá. A zvláště pak ve chvíli, kdy máte rodinu, kterou musíte živit. V takovém případě se určitě hodí každá koruna.

Lidem bez příjmu a bez zaměstnání ale banky opravdu peníze nepůjčují. I velká většina nebankovních společností, vyžaduje, aby žadatel o půjčku měl alespoň nějaký minimální příjem. Často je sice možné úvěr získat i bez předkládání potvrzení o příjmu, to ale automaticky neznamená, že peníze dostanete i bez zaměstnání. Někdy stačí jen to, že máte nějaký pravidelný příjem, jako třeba mateřskou, rodičovskou nebo důchod. Jindy ale nestačí ani to.

Půjčka pro lidi bez zaměstnání

Naštěstí ale existuje jedna výjimka. Je to rychlá půjčka i pro lidi bez zaměstnání. Můžete si tak požádat o úvěr až do výše 10 000 Kč. Je to půjčka bez prokazování příjmu, peníze dostanete i bez ručitele, a bez zástavy. Vše je navíc vyřízeno velmi rychle. O peníze žádáte online, přes internet. Schválení je pak provedeno do několika málo minut. A pokud je vše v pořádku, peníze budete mít už do 10 minut na účtu v bance. Nebo si je můžete nechat poslat složenkou na poštu, pak to ale bude trvat minimálně dva dny, než je dostanete.

Jaké má podmínky rychlá půjčka pro nezaměstnané?

  • Výše úvěru = od 500 Kč do 10.000 Kč
  • Pro nové zákazníky je speciální akce, kdy mohou získat půjčku 5 tisíc korun na 30 zcela zdarma (žádné poplatky, žádné úroky)
  • Minimální věk žadatele musí být 21 roků a maximálně pak 75 roků

Nejlepší rychlá půjčka = peníze máte ihned!

Tohle je opravdu ta nejlepší rychlá půjčka, jakou můžete dostat i bez zaměstnání. Nepotřebujete potvrzení o příjmu, a přesto vám půjčí peníze. A co víc, u této půjčky není ani prováděna kontrola registrů, takže mají šanci i ti, kteří byli jinde odmítnuti.

Žádost o úvěr si můžete vyřídit ihned – online žádost najdete ZDE.

Celý proces sjednání úvěru je velmi snadný. V prvním kroku zadáte svoje osobní údaje, požadovanou sumu peněz a preferovanou dobu splatnosti. Po odeslání žádosti je tato ihned zpracována, a vyhodnocena, a vy hned vidíte výsledek. Je-li vše správně, peníze vám doputují na účet v bance do 10 minut.


Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Peníze ještě dnes. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Půjčka pro nezaměstnané ihned. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...