Půjčky pro nezaměstnané bez zástavy nemovitosti

Ta nemá žádné požadavky na nějaký minimální příjem. Peníze si tak můžete půjčit i bez příjmu.

Ta nemá žádné požadavky na nějaký minimální příjem. Peníze si tak můžete půjčit i bez příjmu.

Jste momentálně bez práce a tím pádem i bez pravidelného příjmu? Chápeme, že taková situace je velmi složitá. Zvlášť v případě, že jste neměli vytvořenou nějakou dostatečnou finanční rezervu. Podpora v nezaměstnanosti (pokud ji vůbec dostanete), není nijak závratně vysoká a tak se hodí každá koruna. Především v situacích, kdy musíte nutně uhradit nějaké výdaje, zaplatit složenky nebo jiné účty.

Existují vůbec nějaké půjčky pro nezaměstnané?

Pokud jste bez práce a bez pravidelného příjmu, je získání půjčky poměrně složitá záležitost. V bance vám jen tak nepůjčí, a i nebankovní úvěrové společnosti zpravidla požadují alespoň nějaký minimální příjem.

Existuje ale výjimka, a tou je právě tato půjčka. Ta nemá žádné požadavky na nějaký minimální příjem. Peníze si tak můžete půjčit i bez příjmu. Opravdu to jde. Navíc, máte možnost získat částku až 50.000 Kč a to už je suma, která se může hodit.

Kolik si může půjčit nezaměstnaný člověk bez příjmu?

Tato půjčka je k dispozic všem kdo potřebují rychlou, krátkodobou půjčku. Základní úvěrový limit se zde pohybuje v rozmezí od 1000 Kč do 5000 Kč. Pokud ale budete spolehlivě splácet, může dojít k navýšení úvěrového limitu až na částku 50.000 Kč. A to vám jinde nenabídnou.

Navíc u této půjčky není požadováno žádné ručení. Nemusíte se bát ani zástavy nemovitosti. Nic takového není potřeba. Tato půjčka je poskytována kompletně bez zástavy nemovitosti i bez ručitele.

Jaké jsou podmínky a parametry půjčky

  • Základní výše úvěru = od 1000 Kč do 5000 Kč (opakovaně i 15000 Kč až 50000 Kč)
  • Splatnost = 30 dní (možnost prodloužit až na 150 dní, tj. celkem 5 měsíců)
  • Minimální příjem = není vyžadován žádný minimální příjem, ani žádné potvrzení o příjmu
  • Rychlost vyřízení = peníze do 10 minut nebo zdarma

Pokud by vás tedy zajímala tato rychlá půjčka pro nezaměstnané bez zástavy, pak je to velmi jednoduché. Online žádost o půjčku najdete ZDE.

Po zadání vašich osobních údajů je půjčka okamžitě vyhodnocena, a vy ihned víte výsledek. Pak už jen stačí pár minut počkat a už vám v kapse bude pípat mobil, že vám na bankovní účet dorazily peníze. Nevěříte? Tak se přesvědčte sami.


Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Spolehlivá půjčka – peníze do 24 hodin. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – Nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...