Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání

Tato půjčka je poskytována jako účelový úvěr, a je vhodná i pro začínající podnikatele, živnostníky.

Tato půjčka je poskytována jako účelový úvěr, a je vhodná i pro začínající podnikatele, živnostníky.

Uvažujete o tom, že byste se „postavili na vlastní nohy“ a zkusili začít podnikat? Sháníte finanční prostředky na rozjezd podnikání, a zatím jste nikde neměli štěstí? Pak se podívejte na tuto půjčku, která je vhodná i pro začínající podnikatele, kteří ještě nemohou doložit své příjmy prostřednictvím daňového přiznání.

Kde vzít peníze na zahájení podnikání?

Pokud chcete začít podnikat v nějaké oblasti, která vyžaduje větší vstupní investici, tak máte několik možností jak zahájení podnikání financovat. Můžete se zkusit obrátit na své známé nebo rodinu, jestli by vám potřebné finance nepůjčili.

Další možností je zkusit nějakou podnikatelskou půjčku v bance. I banky už dnes mají méně přísná pravidla, a jsou tak schopni poskytovat půjčky a úvěry i pro začínající podnikatele. Je ale pravda, že u banky se musíte pečlivě připravit. Zpravidla je vyžadován podnikatelský záměr, finanční plán a spousta dalších „papírů“.

Jednou z posledních možností, jak sehnat peníze na „rozjezd“ podnikání, je využít některou z nebankovních finančních společností. A jednu podobnou možnost vám nabízíme i zde.

Půjčka pro začínající podnikatele

Tato půjčka je poskytována jako účelový úvěr, a je vhodná i pro začínající podnikatele, živnostníky. Na rozdíl od běžné půjčky zde nemůžete získané finance využít na cokoliv (k tomu jsou určeny osobní půjčky, které tato finanční společnost také nabízí). U tohoto účelového úvěru používáte získané finance na předem daný účel – tedy typicky nákup strojů, nářadí, kancelářského vybavení, nákup skladových zásob apod.

Výhody a další informace

Půjčka pro začínající podnikatele může být sjednána až na dobu 48 měsíců, a maximální výše úvěru je 110 000 Kč.

Mezi výhody tohoto úvěru patří mimo jiné i to, že podnikatel má možnost odepisovat si úroky z daní.

V případě, že byste na zahájení podnikání potřebovali více peněz, i to je možné, pokud ale nemůžete doložit dostatečně vysoký obrat, pak může být vyžadováno nějaké další ručení – například formou zástavy nějaké nemovitosti nebo jiným způsobem.

Pokud se chcete dozvědět více informaci, nebo si chcete o tento úvěr pro podnikatele zažádat, pak se podívejte ZDE.


Akční nabídka: Potřebujete sehnat peníze a nevíte si rady? Podívejte se na tuto finanční nabídku – Půjčky bez registru a bez zástavy majetku. Uvidíte že budete spokojeni. A když ne tak zkuste ještě tuto – SMS půjčka 12000 Kč. Je to zaručený způsob jak získat peníze.

Mohlo by vás také zajímat...