Hotovostní půjčka do 50000 Kč – expresní vyřízení

Tato nebankovní půjčka umožňuje velmi rychle sjednat úvěr od 5000 Kč do 50000 Kč.

Tato nebankovní půjčka umožňuje velmi rychle sjednat úvěr od 5000 Kč do 50000 Kč.

Potřebujete snad okamžitě nějaké peníze a nestačí vám to, co nabízí běžné krátkodobé nebankovní půjčky? U nich vám nabídnout zpravidla jen pár tisíc korun (často je to maximálně 5000 – 15000 Kč), a peníze musíte vracet nejpozději už za 4 týdny (obvykle maximálně za 30 dní). Potřebujete větší sumu peněz (nejlépe v hotovosti) a na delší dobu (tak abyste platili co nejnižší splátky)?

Hotovostní půjčka do 50000 Kč, pravidelné měsíční splátky

Tato nebankovní půjčka umožňuje velmi rychle sjednat úvěr od 5000 Kč do 50000 Kč. Peníze také nemusíte vracet již za pár týdnů. Splácení úvěru probíhá prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek, kdy budete hradit jednu splátku měsíčně po zvolenou dobu. Ta můžete být až 20 měsíců (pro nové klienty maximálně 17 měsíců).

U této půjčky také nemusíte čekat, až vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Výplata peněz se provádí v hotovosti, obchodní zástupce úvěrové společnosti vám sjednanou finanční částku doveze až k vám domů.

Jaké jsou podmínky hotovostní půjčky do 50 tisíc korun?

  • Nebankovní úvěr od 5000 Kč do 50000 Kč
  • Splatnost úvěru od 14 měsíců do 20000 Kč
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Vyřízení žádosti online, přes internet
  • Vyplacení půjčky v hotovosti na ruku u vás doma
  • Pravidelné měsíční splátky, platíte jen jednu splátku měsíčně
  • Nemusíte být zaměstnáni (je požadován pravidelný příjem)

Půjčka i pro ženy na mateřské nebo pro důchodce

O půjčku v hotovosti do 50000 Kč si mohou požádat jak zaměstnanci (s pravidelnou výplatou od zaměstnavatele), tak i třeba ženy na MD, které pravidelně dostávají mateřskou či rodičovskou. Peníze v hotovosti pak může dostat i důchodce (starobní či invalidní důchod) nebo i podnikatel (OSVČ, živnostník), který může své příjmy doložit daňovým přiznáním.

Expresní vyřízení půjčky – peníze v hotovosti do 24 hodin

Sjednání této půjčky je snadné a rychlé. Nejprve vyplníte online žádost o peníze – najdete ji níže na stránce. Ta je ihned vyhodnocena a obratem vás bude kontaktovat obchodní zástupce úvěrové společnosti. S ním doladíte všechny podrobnosti ohledně výše úvěru a toho, kolik budete každý měsíc splácet. A také se domluvíte na termínu, kdy vám obchodní zástupce doveze dohodnuté peníze v hotovosti až k vám domů.

Online žádost o hotovostní půjčku do 50 tisíc korun:


Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Auto na splátky bez registru. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Nebankovní půjčka ihned na účet. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Mohlo by vás také zajímat...